Kredi Haber
Arma Gaziemir Projesi
0

İzmir’in parlayan yıldızı Gaziemir’de yepyeni bir proje yükseliyor, Arma Gaziemir…

Yunus Yunusoğlu’ndan Yunusoğlu İnşaat güvencesiyle Arma Gaizemir hayata geçiyor. Eşsiz bir mimari, hayatı kolaylaştıran bir lokasyon. İzmir’de tüm yollar Arma’ya çıkıyor. Metro yürüme mesafesinde, havaalanınaysa sadece 5 dakika. 40 bin metrekare inşaat alanı içinde tasarım harikası 150 bağımsız ünite. Sosyal yaşam Arma’da bir başka. Her türlü sosyal donatı en ince detayına kadar düşünüldü. 2+1’den 4+1’e kadar daire tipleri, dubleks seçeneğiyle sahibini bekliyor.

İzmir’in hızla gelişme ve büyüme gösteren bölgesi olan Gaziemir ilçesinde, çok özel bir konut projesi hayata geçiyor. Siteye dahil, rezidans konseptinde inşa edilen Arma Gaziemir projesi farklı bir yaşamın kapılarını sonuna kadar aralıyor. Bu zamana denk hayata geçirdiği tüm projelerinde, konut sektörüne yol gösterip ilham veren YUNUSOĞLU İNŞAAT güvencesi ve kalitesi ile…

Birbirinden bağımsız 150 bölümden meydana gelen ARMA Gaziemir, 40 bin metrekare inşaat alanı ile bulunduğu bölgenin en prestijli projesi. Mimari tasarıma farklı bir yorum getiren alternatifleriyle çok farklı, çok ayrıcalıklı. ARMA Gaziemir; tamamen farklı doğası, tertemiz havası, yürüyüş parkurları, sosyal donatıları ve spor alanlarıyla gerçekten çok özel bir hayata sizi çağırıyor.

Proje Özellikleri

10 Kişilik Asansör
Akıllı Ev Sistemi
Alttan Isıtma Sistemi
Franke Ankastre Ürünler
Jeneratör
Konfor Cam
Merkezi Su Yumuşatma Sistemi
Merkezi Uydu Anten Sistemi
Motorlu Alüminyum Panjur
Multi-Sistem Klima
Parmak İzli Çelik Kapı
Yangın-Hırsız Alarm Sistemi

Arma Gaziemir İletişim

  • Adres: Ypb. Refik Cesur Caddesi 28/27 Sokak Gaziemir – İzmir
  • Telefon Numarası: 0232 238 54 44
  • İnternet Adresi: http://www.yunusoglu.com.tr/projelerimiz/devam-eden-projelerimiz/arma-gaziemir/
  • Mail Adresi: info@yunusoglu.com.tr

Arma Gaziemir Galeri

Arma Gaziemir

Arma Gaziemir

Arma Gaziemir

Arma Gaziemir

Arma Gaziemir

Arma Gaziemir

Arma Gaziemir

Arma Gaziemir

Gaziemir Bölge Konut Piyasası

Arma Gaziemir projesinin inşa edildiği Gaziemir ilçesinde ortalama 100 m² dairelerin satış fiyatları 218 Bin TL ile 363 Bin TL arasında alıcı buluyor. Bölgedeki konut kira fiyatları ise 800 TL ile 1.350 TL arasında değişkenlik gösteriyor. Bu bölgedeki kiraya verilen konutun geri dönüş süresi ise 23 yıl olarak öngörülüyor. İzmir satılık daire konut Gaziemir ilçesinde 2012 yılında konut metrekare fiyatları 1.252 TL iken 2017 yılında 2.902 TL seviyelerine yükseldi. Konut kira fiyatlarının son 5 yıl içinde %77 arttığı bölgede, satılık daire konut fiyatları %80 artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ