Kredi Haber
Aris Grand Tower
0

Aris Grand Tower projesi, Zerka Yapı, Nihal, Kaymakçı ve Gürdoğan İnşaat şirketlerinin ortak girişimi ile birlikte İstanbul – Esenyurt Zafer Mahallesi’nde yükseliyor. Hayata Zirveden Başla sloganı ile yola çıkılan proje 6500 m² alan içerisinde yer alıyor. Toplamda 310 adet konutun bulunacağı Aris Grand Tower içerisinde 18 adet ticari alan bulunuyor.

Aris Grand Tower 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. Benzersiz lokasyonu ile ayrıcalığını ortaya koyan proje diğer yandan metrobüs ve E-5’e olan yakınlığı ile avantajlı lokasyonda bulunuyor. E-5’e yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta bulunan proje, TEM otoyoluna ise 10 dakika mesafede. İnşaatına Aralık 2015’de başlanan Aris Grand Tower’in teslim tarihi Mayıs 2018. Esenyurt’ta yükselen projede satılık daire ve konut fiyatları 295 bin türk lirası ile 705 bin türk lirası arasında sahiplerini bekliyor.

Proje taliplilerine eksiksiz bir hayat vaat ediyor. Aris Grand Tower projesinde bulunan spor salonu sayesinde, sporun tadını doyasıya çıkarabileceksiniz. Projede 1+1 daire tipleri 71 m² – 83 m², 2+1 daireler 106 m² – 121 m² ve 3+1 daire tipleri ise 169 m² – 187 m² özelliğine sahip. Ayrıca proje içerisinde havuz, fitness salonu, türk hamamının yanı sıra kreş, yemek yiyebileceğiniz restoran ve cafelere kadar benzersiz birçok olanak bulunuyor. Eşi benzeri olmayan mimarisi ile diğer projelerden farklı bir yapıya sahip olan Aris Grand Tower’ın eşsiz manzarası ile yaşama farklı bir bakış açısı ile bakacaksınız.

Aris Grand Tower

SOSYAL OLANAKLAR

24 Saat Güvenlik Merkezi Sıcak Su
Açık Otopark Paratoner
Basketbol Sahası Sauna
Çocuk Parkı Sosyal Tesis
Doğalgaz Spor Salonu
Fitness Salonu Su Deposu
Hamam Teknik Servis
Hidrofor Tenis Kortu
Jeneratör Uydu TV Altyapısı
Kapalı Otopark Yeşil Alan
Kapalı Yüzme Havuzu Yürüyüş Alanları

Aris Grand Tower Fiyatlar

Aris Grand Tower projesinde satılık daire konutlar 70 ile 125 metrekare büyüklüğe sahip. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 295 Bin TL ile 705 Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Aris Grand Tower ne zaman teslim – 310 satılık daire konutun bulunduğu projede teslimlerin Mayıs 2018’de yapılması planlanıyor.

Daire Tipi Büyüklük Fiyatlar
1+1 Daireler 70 m² – 84 m² 295 Bin TL – 350 Bin TL
2+1 Daireler 106 m² – 128 m² 389 Bin TL – 600 Bin TL
3+1 Daireler 179 m² 705 Bin TL

Aris Grand Tower

Aris Grand Tower İletişim

  • Adres: Zafer Mahallesi Adile Naşit Bulvarı No: 30-32 Esenyurt – İSTANBUL
  • Telefon Numarası: 444 23 20
  • Mail Adresi: bilgi@arisgrandtower.com
  • İnternet Adresi: http://www.arisgrandtower.com/

Aris Grand Tower Nerede

Aris Grand Tower konut projesi İstanbul Avrupa Yakası’nda Marmara Bölgesi’nin Trakya alt bölgesinde bulunan, E-5 ve TEM Otoyolu’na komşu lokasyonda bulunan Esenyurt ilçesinde yer alıyor. Yaklaşık 28 bin metrekare yüz ölçümüne sahip olan Esenyurt ilçesi sosyo-ekonomik durumu “C-” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda.

Zerka Yapı, Nihal İnşaat, Kaymakçı İnşaat ve Gürdoğan İnşaat ortak girişimi ile hayata geçirilen Aris Grand Tower projesi, gerek mimarisi, gerekse sahip olduğu sayısız ayrıcalığı ile benzersiz bir proje olarak yükseliyor. Yılların verdiği tecrübe ile modern inşaat teknikleri kullanarak, mimari açıdan estetik, sağlam ve güvenli, iddialı daireler, rezidanslar ve iş merkezleri sunmak amacı ile geliştirilen proje, sizleri hayata zirveden başlamaya çağırıyor.

6500 m2 alan içerisinde toplam 310 adet konut alanı, 18 adet ise ticari alandan oluşan Aris Grand Tower, hayatı zirveden başlatıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinden oluşan 42 katlı Aris Grand Tower projesi, eşsiz konumu ile de farkını ortaya koyuyor. Metrobüs ve E-5’e sadece 1100 metre uzaklıkta olan Aris Grand Tower, Tem otoyoluna ise sadece 10 dakikalık uzakta yer alıyor.

Aris Grand Tower

Esenyurt Bölge Konut Piyasası

Esenyurt satılık daire konut piyasası geçtiğimiz 1 yıl dikkate alındığında yüzde 0,43 oranında artış sağladı. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 1.936 TL seviyelerine gelirken, satın alınan konutun geri dönüş süresi ise 16 yıl olarak öngörülmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Esenyurt satılık konut bölgesindeki ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan satılık daire konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 145 Bin TL ile 245 Bin TL arasında değer buluyor. Esenyurt bölgesinde 5 yıl önce metrekare birim fiyatları 843 TL seviyelerinde iken, 2017 yılında bu rakam 1.936 TL seviyelerine yükseldi. Ayrıca projenin inşa edildiği Esenyurt ilçesindeki konut kira fiyatlarının bölge ortalaması ise 775 TL ile 1.300 TL arasında oldu. Son 5 yıl içinde Aris Grand Tower konut projesinin bulunduğu bölgede konut kira fiyatları %203, satılık daire konut fiyatları ise %198 artış gösterdi.

Aris Grand Tower Tanıtım Filmi

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ