RSS Feed

Cubes Ankara


Ankara’nın hak ettiği fikir, şimdi onu en çok hak eden yerde… Cubes, Ankara’nın yeni odağı Çukurambar’da. Konutta 1650 m², ofiste ise 1800 m² kat büyüklüğüne; 35-180 m² arasında değişen modüler birimlere sahip Cubes’ü, A Blok konutları ile yaşamın, B Blok ofisleri ile iş hayatının merkezine konumlandırdık.

Bir hayat düşün… Alışılagelmiş standartların değil yaşam alanlarının, mutluluğun ve keyfin sana özel kurgulandığı… Kendi hayatını düşün… Kendin olmak için yaptıklarına yenilerini ekle; hayatının sınırlanmasına izin verme, sınırları sen belirle! Kalıplara sığmayan ruhunu nasıl dizginleyebilirsin ki metrekarelerle? Sana en çok uyanı, seni en iyi anlatanı, senin olanı hayal et!

Yaşamak zaten büyük bir iş değil mi? İşin gidişatını değiştirmek senin elinde her zaman! O zaman fikirlerini hayata geçirmek için neyi bekliyorsun? Hayal gücünün gerçeğe dönüştüğü, senin adına bir başkasının değil; senin tasarlayabileceğin yepyeni bir proje. İşte senin için, kendin tasarlayabileceğin bir hayatı yaşama fırsatı!

Cubes’ü tasarlarken, yenilikçi ve farklı mimari yaklaşım çıkış noktamızdı. Sadece hayal gücümüzü referans olarak aldık. Hayal gücünü sana sunulan seçeneklerle sınırlamak istemedik ve metrekareler satın almak yerine, ihtiyaçların ölçüsünde Cube’leri birleştirerek kendi ev ve iş hayatını yaratmanı istedik.

Gözün yükseklerde, biliyoruz. Bu yüzden göklerde yaşa, 3 tarafından da gökyüzünü kucakla, gün hayatından hiç eksik olmasın diye Sky Cube’ü tasarladık. Sen ne istediğini biliyorsun, bu yüzden Cube’ünü sen seç istedik. İster birleştir, istersen tek kullan diye sana özel Cube ve Double Cube’ü tasarladık. Rahatlığını hayatının her yerinde gösteriyorsun, biliyoruz. Sen daima rahat ol, ferah ferah yaşa, tarzını da tüm hayatına yay diye senin için Loft Cube’ü tasarladık. Benim ufkum geniş, hep fazlasını isterim dersin diye Double Loft Cube’ü de ekledik. Doğadan kopamazsın, biliyoruz. Bu yüzden onu hayatına taşı, yeşilin her tonu yüzüne yansısın diye Garden Cube’ü tasarladık.

Sayfalar: 1 2 3 4 5

Tags:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

More Stories From Ankara Konut Projeleri