Son Haberler
Anasayfa / Ankara Konut Projeleri / Arte Blue Projesi

Arte Blue Projesi

Arte Blue projesi, kurulduğu 2001 yılından bu yana konut, turizm, eğitim ve sağlık alanında çok sayıda başarılı projeye imza atan Arte İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ankara Çayyolu’nda inşa edilen projede 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor.

ARTE BLUE PROJESİ

Arte İnşaat güvencesi ile inşa edilecek olan projede 2+1 ve 4+1 konut tipinden oluşan toplamda 336 adet daire bulunuyor. 19 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek olan Arte Blue projesinde daireler konut tipi ve özelliğine göre 110 ila 210 metrekare büyüklükte olacak. Mayıs 2019’da teslim edilmesi planlanan proje Ankara Çayyolu Alacaatlı Mahallesi’nde bulunuyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres

Alacaatlı Mahallesi 4835. Cadde Çayyolu / Ankara

Telefon Numarası

0312 238 30 00

Mail Adresi

info@arteblue.net

İnternet Adresi

http://www.arteblue.net/

PROJE HAKKINDA

19 bin 122 metrekare arsa alanı üzerinde inşa edilecek olan Arte Blue projesi 3 blok ve 336 adet konuttan meydana geliyor. Projede yer alan 3 bloğun konumu peyzaj ve biyolojik göleti görecek şekilde düzenlendi. %70’i yeşil alandan oluşan Arte Blue projesi sosyal olanakları size dolu dolu bir yaşam sunuyor. Basketbol ve futbol sahasından tenis kortlarına, biyolojik göletinden yürüyüş parkurlarına, çocuk oyun alanlarından açık ve kapalı otoparklarına kadar huzurla iç içe olacağınız bir yaşama davet ediyor. Projede ayrıca kafe, spor salonu ve kapalı yüzme havuzu ile çocuklar için yüzme havuzu bulunuyor. Ankara satılık daire konutları arasında Çayyolu, son yıllarda bölgede gerçekleştirilen konut projeleri ile değerini arttırdı. Arte Blue projesinin bulunduğu bölgede son 5 yıl içerisinde kira fiyatlarında %55 artış gözlemlenirken, satılık daire konut fiyatlarında ise %76 artış meydana geldi.

DAİRE FİYATLARI

Arte Blue satılık daire fiyatları ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

KAMPANYA BİLGİLERİ

Arte İnşaat tarafından yükselen projenin kampanya ve ödeme seçenekleri açıklanmadı.

SOSYAL OLANAKLAR

7/24 güvenlik Kapalı otopark
Açık otopark Kapalı yüzme havuzu
Basketbol sahası Spor salonu
Çocuk oyun alanları Tenis Kortları
Çocuk yüzme havuzu Yapay Gölet
Kafe Yürüyüş parkurları

ARTE İNŞAAT HAKKINDA

2001 yılında kurulan Arte İnşaat, vizyon prensipleri doğrultusunda çalışmalarına devam etmiş, sektörde kendini güvenilir bir marka olarak tanıtmayı başarmıştır. Konut ve inşaat sektöründe inşa ettiği satılık daire konutların yanı sıra turizm, eğitim ve sağlık alanlarında bir çok başarılı projeye imza atan firma, müşteri beklentilerinin üzerinde hizmet vermeyi benimsemiştir. Arte İnşaat, Arnia, Perge 1 Stadion Konutları, Perge 1 Pergamum Konutları, Perge 2 Konutları, Terasevler, Perge Su Konutları ve Aren projelerini tamamlarken Arte 168, Borgo, Icon, Kent ve Arte Blue projelerinin çalışmalarına devam etmektedir.

GALERİ GÖRSELLERİ

Arte Blue

Check Also

Duru Beytepe

Duru Beytepe

Ankara Çankaya ilçesinde hayata geçirilecek olan Duru Beytepe projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir