Son Haberler
Anasayfa / Anadolu Yakası Konut Projeleri / Mesa Kozyatağı Projesi

Mesa Kozyatağı Projesi

İstanbul satılık daire konut piyasasının son zamanlarda çok sayıda projenin hayata geçirildiği ilçesi olan Kadıköy’de inşa edilecek olan Mesa Kozyatağı’nda ön talepler başladı. Anadolu Yakası’nda bulunan projenin satışlarının 11 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan lansman ile birlikte start alması bekleniyor.

İstanbul ve Ankara satılık daire konut projeleri arasında önemli işlere imza atan Mesa Mesken tarafından inşa edilecek olan Mesa Kozyatağı projesinde 1+1’den 3+1’e kadar konut tipleri bulunuyor. Satılık daire konut fiyatlarının henüz açıklanmadığı projede teslimlerin Mayıs 2019 döneminde yapılması planlanıyor.

Daha önce Tema İstanbul, Mesa Çamlıca, Park Oran Ofis, Park Mozaik, Mesa Koza 66, Mesa Sahil ve Yeşil Yaka projelerini başarı ile hayata geçiren Mesa Mesken’in yeni projesi Anadolu Yakası satılık daire konutlarının gözde bölgelerinden olan Kadıköy’e bağlı olan Kozyatağı’nda yükselecek. Konut ve ticari alanları bulunacak olan Mesa Kozyatağı projesinde ön talepler toplanmaya başlandı. 11 Mayıs itibari ile fiyatların açıklanması bekleniyor.

Tek bloktan oluşan ve Kozyatağı Atatürk Caddesi’nde inşa edilecek olan Mesa Kozyatağı projesi içerisinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alacak. Anadolu Yakası’nın hızla gelişim gösteren bölgelerinin başında yer alan Kadıköy satılık daire konut projelerinde son 5 yıl içerisinde kira fiyatları %123’lük artış ile sahiplerine ciddi kazanç sağladı. Kozyatağı mahallesinde ise bu oran %113 oldu. Kadıköy satılık daire konut fiyatları geride bıraktığımız 5 yıl boyunca %209’luk artış ile yatırımcılarının yüzünü güldürürken Kozyatağı mahallesi yatırımcılarına %135 gelir sağladı.

Mesa Kozyatağı Projesi

Check Also

Heran İstanbul

Heran İstanbul

İstanbul Anadolu Yakası Kartal ilçesinde hayata geçirilecek olan Heran İstanbul projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir