Kredi Haber
Anadolu Yakası Konut Projeleri Yeni!
0

Anadolu Yakası konut projeleri alanında hızla gelişim gösteren bölgelerin başında yer alıyor. Anadolu Yakası’nın dikkat çeken projelerini sizler için bir araya getirdik.

Meydan Evleri 2020 Teslim!

Meydan Evleri

Anadolu Yakası konut projeleri arasında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Meydan Evleri, Arter İnşaat güvencesi ile Ümraniye ilçesinde inşa ediliyor. 116 adet konuttan meydana gelecek olan proje 3.500 metrekare arsa alanı üzerine kurulacak. 1+1’den 4+1’e konut tiplerinin yer alacağı projede daire büyüklükleri 44 metrekare ile 170 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor. Meydan Evleri’nin teslim tarihi ise Ocak 2020.

Meydan Evleri fiyat listesi 390 Bin TL’den başlıyor. 125 metrekare büyüklükte 2+1’ler 1 Milyon 70 Bin TL, 148 metrekare 3+1’ler 1 Milyon 258 Bin TL ve 170 metrekare 4+1 dubleks daireler 1 Milyon 450 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışta.

Meydan Evleri konut projesi konumu ile değerine değer katıyor. Ümraniye ilçesinin önemli alışveriş merkezleri Tepeüstü AVM, Buyaka AVM ve İKEA AVM’ye çok yakın mesafede bulunan projede spor salonu, çocuklar için özel oyun odaları ve havuz gibi çok sayıda sosyal donatı yer alacak. %30 prim getirisi sağlaması beklenen Meydan Evleri projesi ile ilgili daha fazla detaylı bilgi için tıklayınız

Lokum Manzara ile Milli Park’a Komşu Olacaksınız

Lokum Manzara

DKY İnşaat tarafından inşa edilecek olan Lokum Manzara projesi Anadolu Yakası konut projeleri arasından ailelere özel bir proje olarak dikkat çekiyor. 126 metrekare büyüklüğe sahip 2+1,5 ve 154 metrekare büyüklüğe sahip 3+1,5 daire tiplerinden oluşacak olan Lokum Manzara, ailelere özel buçuklu olarak tasarlandı. Teslimlerine Eylül 2018 itibari ile başlanması planlanan proje, Milli Park’a komşu lokasyonu ile doğa ile iç içe bir yaşam fırsatı sunuyor.

Lokum Manzara fiyatları daire tipi ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor. 2,5+1 daire tipleri 429 Bin TL, 3,5+1 daire tipleri ise 499 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarıldı. Eylül 2018 dönemi ile projeden konut almak isteyenler %10 indirim fırsatına ek olarak %10 peşinat, 120 ay 0,98 vade oranı imkanından yararlanabilecek.

Lokum Manzara, Anadolu Yakası’nın çekim gücü yüksek ilçelerinden Tuzla’da önemli lokasyonda yer alıyor. Kolay ve rahat ulaşım olanağı sunan ve DKY İnşaat tarafından inşa edilen proje Tuzla Sahil’e 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6 dakika ve günlük ihtiyaç ve gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz alışveriş merkezlerine ise sadece 14 dakika mesafede bulunuyor. Sizlere lokum gibi bir yaşam fırsatı sunan proje hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız tıklayınız

Siltaş Marina Senetle Ev Sahibi Yapıyor

Siltaş Marina

Pendik ilçesi Anadolu Yakası konut projeleri içinde son dönemlerde hızla prim yapan bölgelerden biri oldu. Siltaş Marina konut projesi de bu bölgede Siltaş Yapı tarafından inşa ediliyor. 8 bin metrekare arsa alanı üzerinde yükselecek olan projede 200 adet konut yer alacak. 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinin bulunduğu konut projesi, tip ve özelliklerine göre 80 ila 170 metrekare büyüklüğe sahip konutlardan oluşuyor. Siltaş Marina teslim tarihi ise Mayıs 2020 olarak açıklandı.

Siltaş Marina fiyat listesi ise şu şekilde: 2+1 daire tipleri 595 Bin TL’den başlayan, 3+1 daire tipleri 925 Bin TL’den başlayan, 4+1 daire tipleri ise 1 Milyon 270 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarıldı. Senetle satış olanağının bulunduğu projede 48 ay 0 faiz seçeneği yer almakta.

Metroya 3 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na ise sadece 13 dakika mesafede yer alan Siltaş Marina projesi, birçok önemli ulaşım noktası ve eğitim kurumlarına da yakın konumuyla dikkat çekiyor. Pendik sahile 1 dakika, Pendik Marina’ya 3 dakika, metroya 3 dakika, yüksek hızlı trene 5 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 13 dakika ve 3.köprü bağlantı yoluna ise 17 dakika mesafede konumlanan Siltaş Marina konut projesi hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için tıklayınız

Yakapark’ta Lansmana Özel Fiyatlar!

Yakapark

Y.Gülhan İnşaat tarafından İstanbul Kartal’da inşasına başlanan proje 166 adet konuttan meydana gelecek. 2+1, 3+1, 3+2, 4+1 ve 4+2 daire tiplerinden oluşacak olan ve Anadolu Yakası konut projeleri arasından geniş sosyal donatıları ile dikkat çeken Yakapark, 6.300 metrekare arsa alanı üzerine konumlandırılacak. Daireler ise 86 ila 298 metrekare büyüklüğe sahip olacak.

Ekim 2019 itibari ile teslimlerine başlanması planlanan Yakapark fiyatları lansmana özel 325 Bin TL’den başlıyor. Eylül 2018 dönemine ait kampanya kapsamında firma bünyesinde 60 ay 0 faiz fırsatından yararlanabilirsiniz. Güncel kampanya ve ödeme planı hakkında 0216 451 14 14 telefon numarasından bilgi alabilirsiniz. Kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, spor salonu, sauna, buhar odaları, çocuk oyun parkları, yürüyüş ve koşu alanları gibi zengin sosyal donatılara sahip projede yeşilin içerisinde, mutlu ve modern bir yaşam vaat ediyor. Proje özellikleri ve detaylar hakkında bilgi için lütfen tıklayınız

Yücel Park Teknik Yapı Güvencesi ile Kartal’da!

Yücel Park

Teknik Yapı, Anadolu Yakası konut projeleri arasına bir proje daha kazandırıyor. İstanbul’da kentsel dönüşümün hızla gerçekleştiği Kartal ilçesinde hayata geçirilecek olan proje 825 adet konuttan meydana geliyor. Yaklaşık 21 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa edilecek olan Yücel Park, 1+1’den 4+1’ daire tiplerinden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre 46 metrekare ile 158 metrekare büyüklükten meydana gelecek olan projede teslimler Haziran 2021’de yapılacak.

Rezidans ve ticari alanların yer alacağı Yücel Park fiyatları 387 Bin TL’den başlıyor. 2+1’ler 609 Bin TL, 3+1’ler 843 Bin TL ve 4+1’ler 1 Milyon 260 Bin TL’den başlayan fiyatlar ile satışa çıkarıldı. Türkiye için Kazanç Vakti kampanyası kapsamında tüm Teknik Yapı projelerinde olduğu gibi bu projeden de %10 indirim, %10 peşinat, 10 yıl vade ve 0,98 vade farkı olanağından yararlanabilirsiniz. (Ekim 2018 sonuna kadar)

Anadolu Yakası konut projeleri Kartal ilçesinde ulaşımın en kolay olduğu ve merkez noktasında hayata geçirilen Yücel Park konut projesi metroya yürüme mesafesinde. Sahil şeridine yalnızca 5 dakika uzaklıkta konumlanan proje önemli alışveriş merkezlerine ise 10 dakika uzaklıkta yer alıyor. Önemli eğitim kurumlarına 10 dakika ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 20 dakika mesafede yer alan Yücel Park ile ilgili detaylı bilgiler için tıklayınız

Anadolu Yakası konut projeleri endeksi

Anadolu Yakası konut projeleri İstanbul’un en çok prim yapan bölgelerini bünyesinde barındırıyor. Buna göre Ocak 2018 döneminde gerçekleştirilen konut fiyat endeksine göre Avrupa Yakası’nda bulunan konutların fiyatlarında yüzde 0,17 oranında artış meydana gelirken, Anadolu Yakası’nda bu oran yüzde 0,37 oldu. Kentsel dönüşümün hız kazandığı bölgedeki gerçekleştirilen ulaşım projeleri de dikkat çeken konular arasında yer alıyor. Marmaray ve Avrasya Tüneli gibi projeler bu bölgedeki konutların fiyatlarının artmasına katkı sağlamakta.

Anadolu yakası konut projeleri 2018 için tıklayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ