Kredi Haber
Alya Grandis
0

İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ilçesinde hayata geçirilecek olan Alya Grandis projesinde fiyatlar daire tipi, büyüklüğü ve özelliklerine göre değişkenlik gösteriyor.

100 konutun bulunduğu ve teslimlerin Aralık 2019’da yapılması planlanan Alya Grandis projesi daire fiyatları 520 Bin TL’den başlıyor.

Alya Grandis, İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü’nde BOSS4 Gayrimenkul İnşaat tarafından inşa edilecek konut projesi. 100 adet konut ve 8 ticari alanın bulunacağı Alya Grandis 25 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçirilecek. 136 ila 372 metrekare büyüklüğe sahip 3+1, 4+1, 6+2 ve 7+2 daire tiplerinden oluşacak olan proje şehrin karmaşasından, yoğun trafiğinden ve düzensiz yapılaşmanın uzak olduğu bir konumda bulunuyor.

2019 yılı Aralık ayında tamamlanması planlanan Alya Grandis projesinin inşaat çalışmalarına start verildi. 10 bloktan meydana gelecek olan proje, aile konseptinde ve tasarımı ile size ve sevdiklerinize ferahlık ve özgürlük duygusu verecek. Beylikdüzü ilçesi Adnan Kahveci mahallesinde yükselecek olan Alya Grandis siz ve sevdikleriniz ile birlikte geleceği kazanmanıza olanak sağlayacak.

Şehir stresi, trafik çilesi, çevre kirliliği ve düzensiz yapılaşma sorunlarına yakın olmak istemiyorsanız, Beylikdüzü aileniz ve sizin için doğru tercih olacaktır. İstanbul’un yaşamaya değer bu ilçesi, ülkemizin okuma yazma oranının en yüksek olduğu ilçelerinden biri. Bundan dolayı medeni ilişkilerin toplumsal yaşama hakim olduğu bir sosyal yapı bulunur. Kültür ve sanat ile ilgili çok sayıda konferans, etkinlik ve konserle birlikte ülkemizin en önemli fuarlarının da TÜYAP’da düzenlenmesi Beylikdüzü’ne farklı bir anlam katıyor. İstanbul’un öncelikli olarak tercih edilen semtlerinden biri olan, hızla gelişim gösteren ve her geçen gün değerini katlayan Beylikdüzü’ne yapacağınız yatırım; aileniz ve çocuklarınız ile beraber geleceğinizi kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Alya Grandis

Alya Grandis Fiyatlar

Alya Grandis projesi 136 ile 372 metrekare büyüklüğe sahip dairelerden oluşuyor. Büyüklük ve özelliklerine göre fiyatlar 520 Bin TL ile 2 Milyon Bin TL arasında değişkenlik gösteriyor.

(Ocak 2018 Kampanya) Projede lansmana özel %25 ve %30 peşinat ve kalan tutar 36 ay 0 faiz seçeneği ile taksit seçeneği bulunuyor.

Alya Grandis ne zaman teslimBOSS4 Gayrimenkul İnşaat güvencesi ile İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde inşa edilecek olan projede teslimlerin Aralık 2019’da yapılması hedefleniyor.

Alya Grandis İletişim

  • Adres: Adnan Kahveci Mahallesi Ihlamur Caddesi Kalkan Sokak, No: 9 Beylikdüzü – İstanbul
  • Telefon Numarası: 0212 855 57 50 – 51
  • Mail Adresi: info@alyapenta.com
  • İnternet Adresi: alyagrandis.com

Alya Grandis Nerede

Alya Grandis, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alan ve konutta öne çıkan ilçelerden biri olan Beylikdüzü’nde bulunuyor. Beylikdüzü konut bölgesi sosyo-ekonomik durumu “C” olan bireylerin ağırlıklı olarak yaşadığı ilçe konumunda. Beylikdüzü’nde 17 ilköğretim, 17 ortaöğretim, 14 lise ve 3 yaygın eğitim kurumu faaliyette. Avrupa Yakası’nın tek Güzel Sanatlar Lisesi, İstanbul’daki devlet Fen Lisesi’nden biri Beylikdüzü’nde bulunuyor. İlçe sınırları içerisinde bir üniversite kurulması yolunda çalışmalar sürdürülüyor. Ayrıca yakın çevrede faaliyet gösteren çok sayıda üniversite mevcut. Beylikdüzü’nde 4 özel hastane, 34 diş muayenehanesi, 13 ağız ve diş muayenehanesi, 3 tıp merkezi, 1 diyaliz merkezi ve 3 hekim muayenehanesi bulunmaktadır. Türkiye’nin en büyük konteynır limanına sahip olan Beylikdüzü, Organize Sanayi Bölgesi ve Beysan Sanayi Sitesiyle, kolay ve verimli karayolu, havayolu ve deniz taşımacılığı olanaklarıyla, benzersiz avantajlara sahip konut ve işyeri inşa alanlarıyla, hemen yanı başındaki uluslararası İstanbul TÜYAP fuarıyla ve artan yatırım imkanlarıyla, sağlam ve yükselen ekonomik cazibe merkezi.

Alya Grandis

Beylikdüzü Konut Piyasası

İstanbul konut piyasasında Beylikdüzü ilçesi son bir yılda satılık konut fiyatlarında %0,40 düşüş göstererek yatırımcıların beklentilerinin altında kalan bölgelerden biri oldu. Bölgedeki konutların metrekare birim fiyatları 2.280 TL olurken, konut yatırımının geri dönüş süresi ise 18 yıl olarak öngörülüyor.

İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunan Beylikdüzü ilçesinde ortalama 100 metrekare büyüklüğe sahip olan konut fiyatları konumu, özellikleri, sosyal olanakları gibi özelliklere bağlı olarak 170 Bin TL ile 285 Bin TL arasında değer buluyor. 5 yıl önce Beylikdüzü’nde metrekare birim fiyatları 1.203 TL iken, günümüzde ortalama 2.280 TL seviyelerinde seyrediyor. Konut kira fiyatlarının 800 TL ile 1.350 TL arasında olduğu ve Alya Grandis projesinin hayata geçirildiği bölgedeki konut projelerinde daire fiyatları son 5 yıl içinde %129 oranında artış gösterirken, konut kira fiyatları ise %85 artarak yatırımcıların yüzünü güldürdü.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ