Kredi Haber
Acil Para Lazım
0

Hangimize acil para lazım olmadı ki? Bir düğün dernek olur acil para lazım olur? Tatilimiz gelir acil para lazım olur? Çocuğun okul masrafları çıkar acil para lazım olur? Acil bir herkese bir şekilde lazım olur. Peki, acil para lazım olduğunda ne yapacağız?

Şüphesiz ki acil para lazım olduğunda ilk başvurduğumuz yöntem eş dost olur. Eş dosttan kendimizi idare edecek, durumu çevirecek kadar borç para bulmaya çalışırız. Her zaman yeterince şanlı olmayabilir ve ihtiyacımız olan parayı çevremizden toplayamayabiliriz. Böyle durumlarda başvurulan yöntem ise borç istemenin kurumsallaştırılmış halidir. Eş dosttan istedik bulamadık o zaman sıra bankada deriz.

Kredi çekmek kısa süreli bir çözüm yolu olabilir. Ancak uzun vadede bir çözüm yolu olmadığı aşikardır. Çünkü kredi çekerek mevcut işimizi görelim derken harcadığımızdan çok daha fazla miktarda bir parayı ödemek zorunda kalırız. Kredi çekmek mecburiyetinde kalırsanız elbette ki bur bir çözüm yoludur. Ancak ilk başvurmanız gereken yöntemin bu olmadığını da bilmeniz gerekmektedir.

Acil Para Lazım

Ek İş Yapabilirsiniz

Acil para lazım olduğu her an bankaya gidip kredi çekemeyiz ya da eş dosttan isteyemeyiz. Böyle durumlarda ek iş yapmak tek çare olabilir. Belki hızlı bir para getirisi olmayabilir ancak genele baktığımızda kesinlikle etkili bir çözüm önerisidir.

Ek iş denildiğinde özellikle erkeklerde ilk akla gelen taksiye çıkmak olmaktadır. Zira taksiye çıkarak günlük güzel ve düzenli bir gelir elde edilebilir. Bu sayede zorda kaldığınız durumdan kurtulurken aynı zamanda borçlanmamış da olursunuz.

Bayanlar için ise ek iş kaynağı şüphesiz ki el emeği göz nuru el işleridir. Özene bezen yaptıkları el işlerini paraya çevirmek o kadarda zor değildir. Eğer ki akşamları otururken elinize el işinizi alıyor ve yapıyorsanız para kazanmanız için hiçbir sebep yok demektir. Geniş bir çevrenizde varsa bu işten iyi bir gelir elde edebilirsiniz.

Yalnızca evli insanların ya da çalışan bekar insanların değil öğrencilerin de acil paraya ihtiyacı olabilir. Gerçi onların böyle durumlarda yapabileceği çok fazla iş bulunmaktadır. Part time bir cafede çalışabilir yahut en sevdikleri ve gün içinde devamlı olarak kullandıkları sosyal medyasını para kazanma kapısına dönüştürebilir.

Acil para lazım olanlara para kazanmanın yolları hakkında yorum ve önerilerinizi aşağıdaki yorum bölümünden iletebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ