Kredi Haber
Academia Düzce Projesi
0

Academia Düzce 2 bin yıllık antik tiyatrosundan Yedi Göller Milli Parkı’na Karadeniz’in mavi bayraklı tek plajı olan Akçakoca Plajı’ndan Topuk Yaylası’na, rafting tutkunlarının vazgeçilmez adresi Büyük Melen Nehri’nden Kartalkaya kayak merkezine son derece zengin bir habitatla çevrili Konuralp’te 12 bin 500 metrekare alan üzerinde hayat buluyor.

Üniversite sayesinde hızla gelişen Konuralp bölgesinde konut talebi her geçen gün daha da artmakta. Bu talep yoğunluğu da direkt olarak gayrimenkul yatırım değerinin ve kiraların yükselmesine yol açmakta. Bu anlamda Academia Düzce projesi bir yandan konut ihtiyacını karşılamaya yönelik arz yaratırken diğer yandan yatırımcılara daha en başından nominal değerlerin çok üstünde yüksek kira getirisine sahip bir yatırım imkanı sunuyor. Üniversite ile bin yataklı Araştırma Hastanesi’ne 5 dakikalık yürüme mesafesinde konumlanan Academia Düzce Konutları, akademik personel ve öğrencilerin barınma taleplerinin yanı sıra bölge insanının sosyo-kültürel ihtiyaçlarına da kalıcı bir çözüm sağlayacak.

Yurt içi ve yurt dışı projeleriyle 40 yıllık mesleki birikim ve uzmanlık kazanmış Onur İnşaat ve SRL Yapı iş ortaklığı güvencesiyle gerçekleştirilen Academia Düzce projesi 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 308 konutla bir alışveriş merkezinden oluşmakta. Academia Düzce yüzme havuzu, spor alanları, kafeteryaları, açık otoparkı ve 7/24 işleyen güvenliği ile hayatınıza toplam kalite odaklı hizmet ayrıcalığını getiriyor. 15 adet konut bloğu kapsamında 276 adet 1+1, 16 adet 2+1 ve yine 16 adet 3+1 olmak üzere değişik tiplerde toplam 308 satılık daire konut ile, cadde üstündeki blokların altında, banka, market vb. olarak değerlendirilmeye uygun, muhtelif büyüklüklerde 5 adet iş yeri projelendirilmiştir. 1 adet iş yeri bloğu kapsamında ise 67 iş yerinden oluşan Alışveriş Merkezi yer almaktadır.

Academia Düzce İletişim

  • Adres: Şehit Murat Demir Mahallesi 330. Cadde No:44 Konuralp – Düzce
  • Telefon Numarası: 0380 541 31 70
  • Mail Adresi: info@academiaduzce.com
  • İnternet Adresi: http://academiaduzce.com/

Academia Düzce Galeri

Academia Düzce Projesi

Academia Düzce Projesi

Academia Düzce Bölge Konut Piyasası

Projenin hayata geçirileceği bölgede konut kiraları son 5 yıl baz alındığında %30, satılık daire konut fiyatları ise %43 oranında artış gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ