Kredi Haber
A101 Aktüel Kataloğu – Kampanyalı Ürünler
0

Ülkemizde faaliyet gösteren ve ticari olarak son derece uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet sunma prensibi içerisinde yer alan A101 özellikle sunmuş olduğu ürünlerin uygun fiyatlı olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Ülkemizde başta İstanbul olmak üzere çok fazla mağazası bulunan ve müşterilerine en çok tercih ettiği firmaların başında gelen A101’in “Hard Discount” politikası ile hareket ettiğini belirtmek istiyoruz. Bu politikanın amacı ise müşterilerine ulaştırılacak olan ürünleri en uygun fiyat garantisi ile sunmaktadır.

A101 Aktüel Kataloğu - Bu Hafta Kampanyalı Ürünler

Son yıllarda ciddi bir büyüme içerisine giren ve hisselerini halka açan A101 Borsa İstanbul üzerinde işlem gören firmalar arasında kendisine yer bulmaktadır. A101’in en büyük rakip olarak kendisine gördüğü firmanın ise BİM olduğunu belirtmek istiyoruz. Aralarında bulunan kıyasıya rekabet firmaların indirim politikası uygulamasına ve müşterilerin daha uygun fiyatlardan ürün almasını sağlamaktadır. Ancak BİM’in halka arz edilen kısmının %70 olduğunu bildiğimiz halde, A101’in halka arz edilen kısmı hakkında henüz net bir bilgi bulunmamaktadır.

Aktüel ürünler adı altında müşterilerine her hafta çok uygun fiyatlardan ürün satışı yapan firmanın Aktüel ürünlerini takip etmek için yapmanız gereken Aktüel ürünler kataloğunu incelemek olacaktır. Özellikle son zamanlarda çok farklı ürünleri müşterilerine çok uygun fiyatlar ile ulaştırarak firmanın önünde uzun kuyruklar oluşmasını sağlayan A101’in aktüel ürünlerini takip etmeniz sizlerin de daha uygun fiyatlardan ürünler almanızı sağlamaktadır. Hatta mağazanın sosyal medya hesaplarını takip ederek aylar öncesinden firmaya gelecek olan güncel ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Mart ayı içerisine İphone X modelinin piyasasının çok altına müşterilerine satan A101 bu alanda dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermişti. Buna benzer birçok ürünü çok uygun fiyatlardan satışa sunmadan önce A101 aktüel kataloğunda müşterileri ile paylaşmaktadır.

A101 Kataloğu

Her hafta Perşembe günleri bünyesinde çok uygun fiyatlar ile satılacak ürünleri müşterilerine ulaştıran A101 firmasının güncel kataloğunu takip ederek sizlerde ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Özellikle A101 kataloğu içerisinde gelecek olan ürünlerin 3 hafta öncesine kadar katalogları hakkında bilgi sahibi olmanız durumunda sizlerde firmaya gelecek ve en uygun fiyatlardan satışa sunulacak olan ürünleri alabilirsiniz. Güncel A101 aktüel ürünler kataloğunun takibini yapmak için a101.com.tr adresinde bulunan güncel katalogları takip etmeniz yeterli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI (Henüz Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Siz Yapın.)

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ